סטודנטים רבים משכירים דירות באזור תל אביב והמרכז. לרוב סטודנטים בוחרים לגור עם שותפים על מנת להוזיל את עלויות שכר הדירה, ויחד עם זאת גם ליהנות מחברה של אנשים שלומדים כמוהם. בתקופה שבין שנת לימודים אחת לשנייה, סטודנטים רבים מחפשים אחר מקום מגורים מסיבות שונות , הכירו חברה שרוצים לגור איתה, הכירו חברים חדשים שאיתם רוצים לגור, שיפור תנאי המחייה, החל מדירה מרווחת ועד קירבה לאוניברסיטה.

הובלות סטודנטים במרכז מתבצע לרוב בימי החופש, שיש זמן להסתובב ולחפש. הובלות סטודנטים לרוב מדובר הובלות סטודנטים בתל אביבבציוד מועט בעיקר של חדר, מאחר שלרוב אין הם אוגרים ציוד רב. מעבר של דירת סטודנטים שונה מהובלה של דירה מאחר שאין צורך בלוגיסטיקה רבה של משאית ומספר מובילים. בדומה מחיר הובלת סטודנטים במרכז תהייה זולה בהרבה מהובלת דירה במרכז.

בהובלת סטודנטים ככל הובלה חשוב לערוך השוואת מחירים ולבדוק מספר הצעות. חשוב להתחיל את החיפוש כמה שיותר מוקדם במיוחד אם מדובר בעונת הקיץ שכולם עוברים דירה וקשה יותר למצוא חברת הובלות פנויה לתאריך שנוח לכם.

הכינו חוזה מסודר הכולל את כל הפרטים: יום ושעת ההובלה, מה כוללת ההובלה, כתובת של המקום והיעד החדש, מחיר ההובלה שנסגר וכל פרט אחר שנראה בעיניכם חשוב. כך תבטיחו  לעצמכם ראש שקט ביום ההובלה.