אחסון תכולת דירה לתקופה ארוכה או קצרה, מחייב לבדוק היכן הציוד שלכם נמצא. ולהבטיח כי הציוד יישאר במצבו ולא ייהרס. הבחירה של חברת אחסון תכולת דירה מחייב לבדוק מספר נושאים.

בחירת חברת שירותי אחסנה

בחירה של חברת שירותי אחסון לתכולת הבית באם מדובר בזמן קצר או ארוך יבטיח כי תיהנו משירות מקצועי ותוכלו להגיע אל הציוד מתי שנוח לכם. חברות הובלות רבות מציעות לצד שירות ההובלה גם שירות אחסון תכולה. אולם לא כל חברת הובלות יכולה להציע שירות אחסון תכולת דירה מקצועי ואמין. לכן חשוב שתבדקו מספר פרמטרים לפני שאתם סוגרים עם חברה לאחסון כתולת הדירה.

ראשית בדקו כי החברה בעלת מקום מסודר לאחסון הציוד. חשוב שתגיעו למקום לראות את המחסנים ואת המצב בשטח ולא לסמוך על המילה של החברה. בדקו כי כל ציוד נמצא בחדר סגור בנפרד. האם המחסנים מאובטחים בשטח סגור ומאובטח.

ישנן חברות הובלות רבות המציעות גם שירותי אחסון, חשוב לבדוק כי חברת ההובלות מאפסנת את הציוד בצורה מקצועית, תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת יותר כאשר ההובלה יחד עם האחסון, אך חשוב גם במקרים אלו לבדוק את מקצועיות החברה.
בדקו כי החברה עובדת באופן מסודר, מבחינת קבלות וחשבוניות. חוזה מסודר המציין את כל הפרטים של האחסון החל ממיקום, גודל המחסן מחירים וכל פרט שנראה חשוב בעיניכם. חוזה מסודר וחשבונית הוא השקט הנפשי שלכם במקרה שציוד שלכם נפגם במהלך האחסון. לכן חשוב להקפיד כי החברה מבטחת את המקום , המכסה אתכם במקרה של אובדן או שריפה או כל נזק אחר העלול להיגרם לציוד.

מחירים ועלויות

מחיר עלות אחסון ציוד או תכולת דירה הוא לפי מדידת נפח מקום האחסון כלומר לפי קוב. החברה גובה את המחיר לפי גודל המחסן שהוקצה לכם. מחירי אחסון דירות נעים בין 18 עד 25 ש"ח לקוב לפני מע"מ, לכן הקפידו כי המחסן יהיה בהתם לציוד שיש ברשותכם.
רגע לפני שאתם בוחרים חברת אחסון בדקו מספר הצעות, בדקו כי החברה מקצועית, אל תתפתו לבחור בחברות הובלה המספקות פתרונות אחסון, לפני שבדקתם את המקצועיות שלהם בתחום. עדיף להשתמש בשירותיה של חברת אחסון מקצועית, בשל אופן השמירה על הציוד שאתם מקבלים והן בשל העלויות אשר במקרים רבים אתם משלימים גם על דמי התיווך של חברת ההובלות.

שירותי אחסנה

רגע האמת הגיע ועליכם לפנות את תכולת הדירה לאחסון. חשוב לציין בפני החברה איזה ציוד תרצו בקדמת האחסון למשל בגדי קיץ או חורף, מסמכים וכדומה כך שבשעת הצורך הציוד החשוב יהיה נגיש לכם.

אחסון ציוד

פרקו כל רהיט שניתן על מנת לחסוך בעלויות המקום, הקפידו לשמור את הברגים של הרהיט במקום שתזכרו, ההמלצה שלנו להדביק את הברגים לרהיט עצמו. הקפידו כי המקום יבש ונקי, ארגנו את הציוד כך שתדעו מה יש בכל ארגז. מכשירים חשמליים הקפידו לנקות לפני האחסון, לנתק צינורות מים של המכשירים החשמליים ולייבש לפני האחסון למניעת עובש וטחב.

אחסון משרדים

אחסון משרד דורש התארגנות דומה, אך חשוב לבדוק כי המקום יבש והציוד נשמר היטב תחת אבטחה מתאימה. רטיבות במקום או נזילה עלולה להרוס ציוד רב ויקר שיגרום לכם נזק. שנית, מומלץ לתאם הובלת משרד יחד עם חברת אחסון על מנת לחסוך בעלויות השירות.
שיהיה בהצלחה!