כשאתם עוברים דירה חשוב לדעת לבחור חברת הובלות אמינה שתבצע את ההובלה בצורה מקצועית, כך שהחברה תעמוד בזמנים וכל הציוד יגיע שלם. נושא חשוב שיש לקחת בחשבון הוא למצוא חברת הובלות בעכו או באזור בו אתם גרים, ובכך לחסוך את עלויות הנסיעה, שכן אף הן מחושבות במחיר שאתם משלמים.

הובלות דירות בעכו

אם רכשתם או שכרתם דירה חדשה, אתם זקוקים עכשיו לאריזה והובלה של כל הרכוש שלכם, ואתם מחפשים חברת הובלות בעכו או במקום אחר שתעביר את תכולת הבית במועד המעבר. הובלה דירת דורשת משאית סגורה ומספר מובילים.

לחיפוש חברת הובלות ניתן להיעזר בהמלצות של חברים או בפייסבוק. במידה שאין לכם המלצות מחברים או מבני משפחה ניתן להתחיל את החיפוש באינטרנט דרך מנועי חיפוש ולהגיע למספר גדול של חברות הובלה המציעות שירותי הובלה בעכו ובסביבה. עמוד חדש

כדאי מאוד לפנות למספר חברות הובלה בעכו ולבצע השוואות בין החברות כמו השוואת מחירים, מה המחיר כולל, למשל במידה שנדרש מנוף, מה הניסיון של החברה. בדקו אם יש על החברה המלצות שליליות באינטרנט.

חשוב לסגור את כל הנושאים מראש כדי לא להגיע לחוסר הבנות ביום המעבר מה שעלול לגרום לכם עוגמת נפש וגם חוסר נוחות. סגרו את כל הנתונים מראש – כמו מחירים ותנאים, ובקשו לקבל חוזה חתום שיעמוד לרשותכם במידה שבכל זאת יעלו בעיות.

מה לבדוק לפני שסוגרים חוזה עם חברת ההובלות?

רגע לפני שאתם מתקשרים לקבלת הצעת מחיר מסודרת של חברת הובלות בעכו הכינו רשימה של הציוד שיש לכם בבית, ציינו את הרהיטים הגדולים המרכזיים – מספר הטלוויזיות, מספר המיטות, מספר הכונניות, מספר הארונות, מספר השולחנות ואילו מוצרי חשמל יש לכם – מכונת כביסה, מייבש כביסה, תנור אפייה, מקרר ועוד.

רשמו כמה ארגזים ארזתם שיש לסחוב. במידה שקיימת בעיה כלשהי כמו חדר מדרגות צר, גגות נמוכים או מעלית קטנה או צרה, שעלולה להערים קשיים על מהלך ההובלה, ידעו את חברת ההובלה מראש, כך תוכלו לקבל הצעת מחיר מדוייקת ולערוך השוואת מחירים בין חברות הובלה שונות, ולא יהיו אי נעימויות וחסר הסכמות ביום ההובלה.

הובלות קטנות בעכו

הובלות קטנות הכוונה להובלה של פריט אחד או מספר קטן של פריטים.

כאשר אתם רוכשים מכשיר חשמלי או רהיט חדש שדורש העברה לביתכם, או אם קיבלתם במתנה רהיט כלשהו מחברים או מבני משפחה, או דרך אנשים שמוסרים דברים, תוכלו לפנות אל חברת הובלות בעכו שתגיע עם רכב קטן המותאם להובלת פריט אחד בודד או מספר נמוך של פריטים

במידה שיש צורך להעביר רהיט או מכשיר חשמלי עם מנוף בעכו יש חברות הובלה בעכו שיגיעו אליכם גם כדי לנייד פריט אחד.

 

הובלות משרדים בעכו

אם אתם מעבירים את פעילות העסק שלכם לעכו, בחירת חברת הובלות בעכו והסביבה מקצועית ומנוסה היא קריטית למעבר חלק של העסק על מנת לשבש באופן המינימלי ביותר את פעילות העסק שלכם.

בדקו מהו הניסיון של חברת ההובלות, במידה שיש לכם ציוד רב, בדקו שלחברת ההובלות יש את האמצעים לסייע לכם במעבר המורכב.

עמדו על כך שנציגי חברת ההובלות יגיעו אל המשרד או מבנה העסק כדי להעריך נכון את המחיר המדויק של ההובלה.

הובלות בעכו מחיר

מחיר הובלה בעכו משתנה בהתאם לסוג ההובלה – הובלת תכולת דירה, הובלת משרד לפי גודל התכולה, או הובלה קטנה, ופרמטרים נוספים רבים. לכן עליכם לוודא שתקבלו את הצעת המחיר בכתב ולא רק בעל פה. הצעת המחיר צריכה לכלול את כל פרטי ההובלה – זמן ההובלה, מה כוללת ההובלה, כמה מובילים יגיעו, מהו המחיר הסופי ואפילו מה גובה הטיפ שצריך להשאיר למובילים.

תאמו גם פרטים כמו פירוק והרכבה של ארונות ואת עניין הביטוח – חברת הובלות מקצועית תבטח את הציוד שלכם ביום המעבר, גם אם מדובר במספר פריטים בודדים.

עגנו הכל בחוזה חתום, כדי שתהיו בטוחים ששכרתם את שירותיה של חברת הובלה מקצועית, ובכל זאת – שעומד לרשותכם חוזה שבו רשומים כל הפרטים.