ככל קנייה של מוצר או שירות חשוב לערוך השוואת מחירים ולבדוק מספר הצעות של חברת הובלות.

שיקול המחיר אינו היחיד שיש לקחת בחשבון בעת בחירת חברת הובלות דירות בדרום. פרמטרים שונים שיש לקחת בחשבון שאף הם חשובים וישפיעו על הובלת דירה שלכם.
בדקו מהו הניסיון של החברה בתחום הובלות דירות בדרום, בדקו את רישיון ההובלה שלה והאם היא מבטחת את הציוד שלכם ואת העובדים שלה.

רגע לפני

רשמו כמה ארגזים יהיו ברשותכם ביום ההובלה, איזה ציוד יש לכם כגון מיטות, ארונות, ספות וכונניות. במידה וידוע לכם על רהיט כבד במיוחד או הובלה מיוחדת כגון הובלת מנוף ציינו זאת בעת קבלת הצעת המחיר. הצעת המחיר נגזרת מפרמטרים שונים: מיקום הדירות או הבתים, תכולת הדירה, מורכבות הובלה כגון קושי בגישה לבית או הובלת מנוף ועוד. במידה ומדובר בהובלה מורכבת חשוב שנציג מחברת ההובלות יגיע לבית לבדוק מראש ולהעריך את מורכבות ההובלה והמחיר על ההובלה.

חשוב לציין כל פרט: האם יש מעלית, האם יש גישה נוחה למשאית ההובלות ועוד, כך חברת ההובלות דירות בדרום תוכל לכם הצעת מחיר ראלית ככל האפשר.

טיפ חשוב הוא עריכת חוזה עבודה ביניכם לבין חברת ההובלות בדרום. בין אם אתם זקוקים להובלת דירה באשדוד, הובלות דירה באשקלון או בכל מקום אחר באזור הדרום, הקפידו לערוך חוזה שיפרט את כל נושאי ההובלה: היום והשעה, פירוט של כל תכולת ההובלה והשירותים הנלווים שהחברה מספקת, העלות הסופית של ההובלה, גובה הכיסוי הביטוחי וגם גובה הפיצוי שהחברה תעניק לכם במידה ותאחר או לא תגיע ביום ההובלה.

הזמנת הובלת דירה בדרום

לסיכום, כל שנותר לכם הוא למלא את הטופס ולקבל מספר הצעות מחיר מחברות הובלה בדרום המובילות בתחום. ולכם שיהיה בשעה טובה במקום החדש.

קבלו הצעת מחיר להובלה עכשיו.