בשנים האחרונות אנו עדים ליותר יותר דירות הצומחות לגובה רב, אכן הבניה החדשה מביאה עימה סוג חדש של הובלות הדורש שימוש במנופים להעלאת הציוד הביתה. חברות הובלות רבות מחזיקות כיום לצד צי המשאיות גם צי של מנופים בגדלים שונים לשם העלאת הציוד לגובה רב.

הובלות מנוף הפכו לדרך קלה ומהירה של הורדה והעלאת החפצים. הובלה במנוף חוסכות כוח אדם שיעלה את הציוד במעלית או במדרגות, תכולה של בית כוללת ציוד רב הדורש יותר מ ספר רב של מובילים. מעבר לכך העלאת הציוד במדרגות יכול לגרום נזק לתכולה או לחדר המדרגות ולבית בעוד שבמנוף הציוד עולה בצורה חלקה ללא פגע ובמהירות.

בחירה של חברת הובלות הכוללת מנוף הופכת את ההובלה למהירה יותר. המנוף הכולל מעלית משא הינו משטח רחב שמאפשר לעלות מספר פריטים רב בכל פעם ובכך מקצר את התהליך. מעבר לכך השימוש במנוף מאפשר להגיע לקומות בגובה רב או במקרים שהגישה קשה, למשל חדר מדרגות קטן, מעבר צר לחדר המדרגות וכדומה.

הובלות מנוף מתי?

תפעול מנוף מחייב לדעת לתפעל אתהמנוף במורה מקצועית, לא תרצו לראות את החפצים שלכם נופלים מגובה רב בשל חסור מקצועיות. החברה מספקת לכם הובלות מנוף מחזיקה אנשי מקצוע בעלי רישיון להפעלת מנוף, בדקו כי מי שמפעיל את המנוף בעל רישיון וניסיון בתחום. הרישיון שיש ברשות המפעיל הוא הפעלת עגורן על פי תקנות הבטיחות.

הובלות מנוף הן הובלות שמחירן נקבע לפי שעות העבודה ובהתאם לקומה שאלי המועבר הציוד ומורכבות הציוד. הובלת דירה עם מנוף שונה מהובלת של פסנתר עם מנוף. כיום מחיר לשעות עבודה עם מנוך עד קומה רביעית הוא כ- 300 עד 400 ₪. לקומות גבוהות יותר יש תוספת לשעות עבודה.

מעבר לכך ישנם פרמטרים נוספים המשפיעים על מחיר ההובלה יש לקחת אותם בחשבון כגון היקף התכולה, גישה למקום, מרחק ההובלה, קומה ועונת השנה ומועד ההובלה כגון אמצע חודש או אמצע שבוע.

לסיכום

בחירה של הובלה עם מנוף יכולה להקל על תהליך ההובלה ולקצר בזמנים. הובלות עם מנוף נתפס בארץ כהובלה חדשה הטומנת סכנות רבות, אך למעשה הובלות מנוף מיושמות בעולם כבר זמן רב ויש אף כללי בטיחות המבוצעים גם בארץ בזמן הובלות עם מנוף. הקפידו כי החברה מפעילה אנשים מקצועיים ועם רישיון למנוף.

בדקו וערכו השוואת מחירים על מנת שתוכלו ליהנות מהובלה חלקה ומהירה ובמחיר שפוי. תוכלו למלא את הטופס ולקבל מספר הצעות מחיר ממובילים מקצועיים ללא התחייבות מצדכם.