הובלות קטנות הן הובלות שלרוב מסתכמות בציוד מועט או העברה של פריט בודד כגון סלון או מזנון. הובלות קטנות לרוב אינן מורכבות ולמעשה מדובר בתיאום בין נותן הפריט למקבל הפריט, אך ישנם מקרים שהובלות קטנות הופכות למורכבות מאוד, כאשר הפריט שאנחנו רוצים להעביר או שקניינו גדול ויש קושי להכניס אותו לדירה, למשל מזנון כבד או סלון גדול, מקרים בהם הדירה ממוקמת במקום גבוה ויש צורך ביורת אנשי צוות והרמה עם מנוף.

מהן הובלות קטנות

הובלות קטנות הן הובלות של מספר קטןם של פריטים, יכול להיות במשרד קטן שעובר או הובלה של דירה קטנה או פריט בודד. הובלה קטנה היא הובלה שיחד עם הכמות הקטנה של הפריטים דורשת ככל הובלה מקצועית ומהירות, הובלה של דירה קטנה לרוב תהיה מהירה יותר, אך יש לקחת אם יש מורכבות בהובלה.

לרוב חברות הובלות גדולות לא מעוניינות בהובלות קטנות, מחיר ההובלה אינו תמיד משתלם בהובלה קטנה לחברה המחזיקה צי משאיות, מנופים ועובדים שלהם יש לשלם. לעיתים הן דורשות מחיר גבוה יותר על מנת למנע מלתת שירות זה. התפשרות על חברת הובלות או החלטה להעביר את הציוד בעזרת חברים ועם טנדר של חברה עלולים להתגלות כבעיתיים ומורכבים.

שירות מקצועי של חברה הובלות

עבור רבים מעבר של דירה קטנה אינה שונה מכל מעבר דירה אחר. עבור הסטודנט או האדם שעובר דירה מדובר בקיפול כל חייו לארגזים ומעבר למקום חדש. ההובלה עבורו הופכת מורכבת בשל הצורך בחברת הובלות שתוביל את הציוד. הבחירה של חברת הובלות מחייבת גם פה לבדוק מספר הצעות מחיר ולעיתים לא כדאי להתפשר על מוביל עצמאי שמוריד את המחיר, לעיתים תגלו שההתפשרות עולה ביוקר. החל מיוד שאינו מבוטח ותגלו שאין כתובת למי לפנות. מוביל שקבעתם איתו בשעות הבוקר המוקדמות מתייצב אצלכם רק בשעות הערב, מתוך ידיעה שאתם לקוחות שבויים, לכו תמצאו מוביל לאותו היום.

שירות מקצועי של הובלות קטנות כולל חברת הובלות מקצועית שתדע להתמודד עם כל סוג הובלה, כגון פריט גדול וכבד, מבלי להפיל את המוצר או לגרום לו נזק.

אנשי מקצוע שיודעים לפרק ולהרכיב את הרהיטים בצורה מקצועית.

אנשים שיודעים לארוז נכון את המוצר לפני ההובלה על מנת לא לפגוע בו בזמן השינוע.

חברת הובלות שתדע להתאים את סוג המשאית לסוג ההובלה.

חברת הובלות המבטחת את עובדיה ואת ציוד ההובלה ולכם מקום לפנות במידה שנגרם נזק.

הובלות קטנות יכולות להתאים לסטודנטים או זוגות צעירים שיש ברשותם ציוד רב וזקוקים להובלה עם תקציב קטן. ערכו סקר שוק והשוו מחירים לפני שאתם סוגרים עם חברת ההובלות, ציינו כמה ציוד יש ברשותכם, מהו המרחק והאם יש מורכבות בהובלה כגון גישה לא נוחה, מספר קומות רב וכדומה. תוכלו לחסוך בעלויות אם תסגרו על הובלה בתקופה פחות לחוצה כגון בחורף או באמצע החודש שאז חברות ההובלה פחות עמוסות ויכולות להוריד קצת במחיר.