פורטל הובלות הוקם במטרה להעניק לכם הגולשים את כל המידע והשירות על הובלות ואחסנה. פורטל הובלות כולל צוות שכל מטרתו לשרת אתכם בפניות של הובלות, ומתאים עבורכם מספר הצעות מחיר של מספר חברות הובלות.

פורטל הובלות הינו אתר מקיף המעניק שירות לכל הארץ, אנו מספקים שירות הובלות דירות, הובלות משרדים, הובלות קטנות, הובלות מיוחדות, שירותי אחסנה, שירותי אריזה ועוד. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ומתחייבים לבצע בדיקת איכות השירות והמקצועיות של חברות הובלות עימה אנו עובדים.

כאן המקום לציין שכל הצעת מחיר שתקבלו באמצעות האתר היא אומדן בלבד, ולקבלת הצעת מחיר מדויקת ומסודרת אנו ממליצים לקבוע פגישה אישית עם חברת ההובלות לשם קבלת הצעת מחיר מדויקת ותיאום ציפיות. כמו כן אנו ממליצים לכם להעלות את הדברים על הכתב.

שוק ענף ההובלות הינו שוק גדול ורחב כולל מספר חברות הובלות גדולות לצד חברות קטנות ואף עצמאיים שפועלים בשוק ההובלות. ישנן חברות הובלות המתאימות לתחום הובלות דירה ואחרות המתמחות בשינוע ציוד כבד או הובלות מיוחדות, הובלות משרדים ועוד. חשוב להתאים את סוג ההובלה לחברה המתמחה בתחום. התחרות הרבה בתחום מביאה לפער במחירים בין החברות ולא פעם הדבר משפיע גם על רמת השירות. להלן מספר טיפים שיסייעו לכם לבחור חברת הובלות מקצועית ואמינה שתעניק לכם שירות יעיל ומהיר.

הובלת דירה משתנה בתנאיה ובפרמטרים ממעבר דירה אחת לרעותה. קיימים מאפיינים שונים המשפיעים על סוג ההובלה, החל מהמיקום, הגישה למקום, סוג ההובלה וגודל ההובלה. אין ספק שהובלה של משפחה שונה מאוד מהובלה של סטודנטים שניתן להסתפק בהובלה קטנה. הובלת דירה היא הובלה לרוב כוללת ציוד רב ודורשת צוות מיומן שידע להתמודד עם פירוק והרכבה של רהיטים, חפצים רבים שיש להעביר, מכאן שלעיתים יש צורך באנשי שירות נוספים כגון נגר ובהזמנה של משאית גדולה יותר.

תחום ההובלות זוכה לעונה לחוצה ועמוסה של חודשי הקיץ. בתקופה זו אנשים מעדיפים לעבור דירה בשל הצורך להתחיל את שנת הלימודים במקום חדש. סטודנטים רבים עוברים דירה לקראת שנת הלימודים חדשה בשיפור תנאיהם או בשל חוזי שכירות המסתיימים בתקופת הקיץ. כתוצאה מכך נוצר מצב בו עולה הביקוש להובלות והמחירים עולים בהתאם. במידה ויש ביכולתכם לעבור לפני עונת הקיץ או לאחריה עדיף לשנות את מועד המעבר, בתקופת החורף תזכו למחיר נמוך בהרבה מעונת הקיץ. במדיה ואין ביכולתכם לשנות את מעוד ההובלה ואתם עוברים בעונת הקיץ אל תתפתו למחירי הובלה זולים במיוחד , ישנן חברות הובלות חובבניות שפועלים ללא רשיונות והתרים המנצלות את תקופת העומס. הובלה שעלולה להסתיים עם נזק כבד לציוד או מעבר עם המון קשיים ועוגמת נפש בעיקר.

 

טיפ נוסף הוא להתחיל את החיפוש אחר חברת הובלות מוקדם ככל שניתן לשריין את התאריך הנוח לכם, חיפוש מוקדם יאפשר לכם גם לערוך סקר שוק ולהשוואות מחירים בין החברות השונות.

וודאו כי החברה שאתם סוגרים מולה מקצועית ובעלת ניסיון, אל תחששו לשאול על ביטוח עובדיה וביטוח תכולת הציוד. כך תבטיחו שבנקרה של נזק תזכו לפיצוי הולם.

הכינו את כל הפרטים הידועים לכם על המעבר דירה, מיקום הדירות, תכולת הבית, קומה של הדירות, עם יש מעלית במקום, האם קיים קושי בגישה לדירות, ציוד כבד או מורכב הדורש מנוף או פירוק. קריטריונים אלו קובעים את מחיר ההובלה, כדאי לדייק בפרטים על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת ולא לגלות שהמחיר עולה ביום ההובלה ואין לכם אפשרות לשנות זאת.

אחרון, לאחר שסגרתם את הצעת המחיר חשוב להעלות את כל פרטי ההובלה על דף ולחתום על ההסכם, ציינו את מועד ההובלה, שעה, כל פרמטר שהזכרתם בעת קבלת הצעת המחיר: מיקום, תכולה, מורכבות, גישה, מרחק, איזו קומה, מספר המובילים שיגיעו וכדומה. וכמובן את מחיר ההובלה ואת הסכום עבור הטיפ למובילים.

לסיכום

מעבר דירה עבור כל אחד מאיתנו הוא יום מורכב ולא פשוט הדורש מאמץ רב, לכן השכילו להזמין חברה מקצועית ואל תתפתו למחיר הזול ביותר. הקדימו להזמין חברת הובלות הרבה לפני המעבר על מנת להבטיח לכם זמן לערוך השוואת מחירים ולמצוא את החברה המתאימה מבלי לחרוג מהתקציב שלכם. כך תבטיחו שיום המעבר יהיה מרגש ויעבור חלק בדיוק כפי שהוא צריך להיות, בהצלחה.

מלאו את הטופס ותוך דקות תקבלו מספר הצעות מחיר המותאמות לכם, ללא התחייבות מצדכם: