מעבר דירה הוא פרויקט לא פשוט הדורש התארגנות רבה,, זמן רב לפני יום ההובלה, מעבר לאינסוף הבירוקרטיה,

שירותי אריזה

בבחירה של חברת הובלות, רישום של הנכס החדש, שינוי כתובת, שינוי כתובת בעירייה, בחברת החשמל, הגז ועוד. יש צורך גם להתמודד עם אריזת הבית, שהופך לפרויקט בפני עצמו כאשר יש לנהל לצד כל אלה שגרת חיים של בית ועבודה.

אריזת הבית דורשת התארגנות עם ארגזים רבים, חלק מהדברים ניתן לארוז מראש אבל חלק גדול מהציוד בבית משמש אותנו עד יום המעבר ודורש אריזה בימים האחרונים.

שירותי אריזה הינו שירות חדש יחסית ורבים חוששים לקחת, אך אם תשכללו את הפרמטרים תגלו שהשירות נוח וחסכוני עבורכם. המשמעות עבורכם היא שעד יום המעבר אתם מנהלים שגרת חיים מלאה ללא צורך להתעסק עם אריזות, הדבקות, רישומים וערמות של ארגזים בבית. שירות אריזה מגיע אל הבית ביום המעבר עם צוות מקצועי שאורז את כל החפצים בבית, ממיין לפי חדרים וחפי קטגוריות כך שהפירוק עבורכם יהיה קל ודואג להעביר אותם במלואם למקום החדש ללא פגע ובצורה מסודרת כך שכל ארגז שנארז בבית הישן בחדר מסוים יגיע אל ייעדו בדירה החדשה, מבלי שתצטרכו לשבור את הראש מה מכיל כל ולאן כל ארגז שייך.

בפורטל הובלות לכל הארץ תוכלו לבצע השוואת מחירים , ללא התחייבות וללא עלות מצדכם ולבחור את חברת ההובלות המתאימה לכם. כל שעליכם לעשות הוא למלא את הטופס השירות כולל עיר והשירות המבוקש, אנו נבצע סקר שוק עבורכם ונפנה אליכם את החברות ההובלות עם ההצעות המשתלמות ביותר. כמו כן תוכלו למצוא חברות המציעות שירותי אריזה ולקבל הצעות מחיר שתוכלו להשוואות בניהן.