חברת הובלות מקצועית היא חברה היכולה לתת מענה לשירותי הובלה שונים, יחד עם זאת לשמור על מקצועיות אדיבות ואמינות לאורך כל הדרך, החל משיחת הטלפון הראשונה ועד להעברת הדירה במלואה.

הובלת דירה או הובלת משרד?

תחום ההובלה הוא תחום גדול ורחב, קנייה של רהיט חדש לבית או מכשיר חשמלי גדול הדורש הובלה, הובלות סטודנטים הזקוקים לעזרה ומדובר במספר מועט של ציוד הדורש הובלות קטנות, הובלות דירות או הובלות משרדים. לכל אחד מסוגי ההובלות ישנו צורך אחר ולהלן סוגי הובלות הקיימים.

הובלות בכל הארץ

חברת הובלות מקצועית תוכל לתת מענה לכל שירותי הובלות הנדרשים, גם במקרים בהם מדובר בהובלה למקום מרוחק, למשל מעבר מאזור המרכז לגולן או לדרום. חברת הובלות מקצועית כוללת צי משאיות המאפשר ביום המעבר להתאים את גודל המשאית או לספק יותר ממשאית אחת, בהתאם לצורך.

שירותי הובלות:

הובלות דירה

הובלות דירה בכל חלקי הארץ. הובלות דירות במרכז או הובלות דירות בצפון מומלץ לשכור את שירותיה של חברת הובלות ולא להתמודד עם ההובלה לבד.

הובלות משרדים

הובלות משרדים הן הובלות מורכבות הדורשות בחירה של חברת הובלות מקצועית. הובלת משרד לעיתים מבוצע בזמן שהחברה צריכה לתת מענה ללקוחותיה. תכנון נכון של המעבר יבטיח כי החברה תוכל לחזור לפעילות מלאה בזמן הקצר ביותר.

הובלות קטנות

הובלות קטנות או הובלות של פריט אחד דורשות כמו כל הובלה לבחור חברת הובלות, לתאם הובלה, לוודא כי חברת ההובלה מבטחת את הפריט שאתם רוצים להעביר וכדומה. לרוב הובלות קטנות כוללות הובלה של פריט אחד עד מספר פריטים כגון סלון חדש, מכונת כביסה או מקרר.
הובלות סטודנטים
הובלות מיוחדות
הובלות מנוף
שירותי אריזה
שירותי אחסון