הובלה דחופה

הובלה דחופה במרכז

מחפשים הובלה דחופה? המוביל הבריז לכם? זקוקים להובלה לעכשיו? אנחנו כאן בשביל לעזור!

הובלה דחופה היא הובלה שיש צורך בהובלה מעכשיו לעכשיו, הסיבה יכולה להיות החשש העיקרי של כל אחד מאיתנו כאשר הוא מתאם חברת הובלות, זה שצוות המובילים יחליטו להפתיע ולא יופיע ביום המעבר. בתחילה אנו עוד נוטים לחשוב שהכל יהיה בסדר ומדובר רק באיחור קל, אך ככל שחולף הזמן והמובילים לא עונים לטלפון – יש סיבה אמיתית לדאגה.

במידה ואתם באמת מעוניינים להגן על עצמכם מפני מצב שבו החברה מבריזה לכם ברגע האחרון, רצוי לעשות הסכם עם החברה הכולל את כל מה שסגרתם מראש. בהסכם זה עליכם לציין תאריך ושעה מדויקים שבה החברה צריכה להגיע ולבצע לכם את ההובלה. בנוסף הכניסו גם סעיף פיצוי אשר מדבר על פיצוי מוסכם מראש אשר החברה צריכה להעביר לכם במקרה של אי הגעה או איחור משמעותי בזמנים. נכון שגם במקרה זה לא בטוח כי המובילים לא יאחרו או יגיעו להובלה, אך דבר זה נותן לכם ביטחון רב יותר שהם יעמדו בהתחייבויות שלהם כלפיכם ויגיעו בזמן.

מה עושים אם המוביל בכל זאת הבריז לכם?

דבר ראשון, חשוב שתהיו בטוחים במאה אחוז כי המוביל הבריז לכם. במידה ואכן בכך מדובר חשוב שתמצאו לכם הובלה אחרת כמה שיותר מהר. סיפור ידוע הוא שמובילים מבריזים ברגע האחרון במידה ובחרתם בחברה שהיא לא מקצועית וכאן אנחנו נכנסים לתמונה.
תוכלו לקבל הצעות מחיר ללא עלות וללא התחייבות ממספר מובילים בתוך דקות על ידי מילוי טופס בקשת הצעת מחיר להובלה שבחלק התחתון של העמוד.

במידה ואתם נתקלים במצב שחברות הובלה עמוסות ולא פנויות לבצע באותו רגע את ההובלה שלכם, וכל עוד אתם חייבים לפנות את הדירה הקודמת, עדיף לכם לשלם יותר על ההובלה שלכם ולמצוא פתרון מיידי מאשר להיתקע עם התכולה ולא לעבור בכלל. לאחר מכן תמיד תוכלו לסגור את החשבון עם החברה.

כתיבת תגובה