טיפים לאחסון תכולת דירה

אחסון נכון של ציוד הבית יבטיח כי תוכלו בעתיד ליהנות מהציוד שלכם, אך ישנם נושאים נוספים שחייבים לבדוק לפני שסוגרים עם חברת אחסון. אספנו עבורכים טיפים לאחסון תכולת דירה.

פניה לחברת שירותי אחסון לשם אחסון תכולת דירה היא פתרון נוח וקל. אך חשוב לבדוק כי החברה אליה אתם פונים יכולה להעניק לכם שירות מקצועי.

מה בודקים?

חברת הובלות ואחסון יחד – קל יותר לבחור חברה שיכולה להעניק את כל השירותים במקום אחד, כך תוכלו להתמקח על המחיר ולקבל הנחה משמעותית.

זמינות החברה – אחסון ציוד חשוב שיהיה נגיש אליכם, אין טעם לאחסן את הציוד במרחק קב ממקום המגורים שלכם. החיסכון של האחסון יבוטל בעת ההובלה שתהפוך יקרה יותר. כמו כן בדקו את זמני ההגעה למחסן שתוכלו לבדוק את הציוד בכל זמן שתרצו.

אבטחה ושמירה – אתם מקפידים את התכולה של חייכם חשוב שתוודאו כי המקום מוגן ושמור, שיש חברת שמירה במקום, מצלמות במעגל סגור, חיבור למערכת כיבוי אש ואף הדברה תקינה במקום.

ביטוח תכולה – בדקו כי החברה מבטחת את הציוד שלכם במקום, כך שבמקרה של נזק לציוד, גניבה, שריפה או אסון טבע תוכלו לקבל החזר כלשהו. שימו לב כי ביטוח תכולה של אחסון תכולת דירה הוא לכל תקופת האחסון בעוד שביטוח הובלה הוא על זמן ההובלה בלבד.

אחסון תכולת דירה אינו מהלך פשוט, חשוב לדעת מראש מה רוצים לאחסן על מנת שתוכלו לאחסן בצורה שתבטיח כי הציוד יישמר לאורך זמן, באם מדובר במזרנים או במדיח הכלים או בכל ציוד אחר.

איך אורזים?

מוצרים חשמליים – ישנם מוצרים חשמליים שתרצו לאחסן ולשמור: מקרר, מדיח כלים, תנור, מייבש, מכונת כביסה וכדומה. חשוב תחילה לפתוח אותם ולנקות את המכשירים. חשוב להשאיר את המכשירים פתוחים על מנת למנוע הצטברות של ריח או עובד. מכשירי חשמל המתחברים לברז מים כגון : מדיח ומכונת כביסה, יש לנתק אותם מהמים ולדאוג להוציא את כל המים מספר ימים לפני האחסון.

אחסון רהיטים – מומלץ לפרק כל רהיט שניתן על מנת לחסוך במקום האחסון ובכך לצמצם עלויות האחסון. חשוב לשמור את כל הברגים ואומים של כל רהיט בנפרד, מיטות, ויטרינות, ספריות, ארונות, שולחנות, מיטות וכדומה. ההמלצה שלנו : להכניס את הברגים של אותו רהיט לשקית חזקה ואמידה ולהדביקה על הרהיט עצמו, הקפידו להדביק בצדו הפנימי של הרהיט על מנת שהרהיט לא ייהרס מהדבק ושהשקית לא תאבד. בנוסף חשוב לקחת את כל חלקי הרהיט ועד כמה שניתן לעטוף אותם בניילון יחד על מנת שביום הפירוק תדעו מה שיך למה.

אחסון סלון – יש לנקות את הסלון מספר ימים לפני האחסון. מומלץ לקנות עם חומר אנטי בקטריאלי המונע התפתחות של עובש או טחב, ולרסס את בד הסלון, תחילה רססו בצד על מנת לראות שהחומר אינו הורס את הבד או העור. עטפו את הסלון עם בדים שישמרו על הסלון ורק לאחר מכן עם ניילון נצמד.

אחסון הציוד בארגזים – חלק גדול מהאחסון כולל ארגזים המכילים בידוג, אלבומים, ספרים, כלי מטבח ועוד. יש לארוז בצורה מסודרת ולרשום על כל ארגז את תכולת הציוד. אם מדובר בציוד שביר חשוב לעטוף בשקית בועות מיוחדת, ולציין על הארגז במקום בולט. אחסנו דברים כבדים בארגזים קטנים.

 

 

כתיבת תגובה