מעבר דירה

רובנו עוברים דירה לעיתים רחוקות בשל מורכבות ההובלה, הכנה נכונה של בני הבית והציוד בבית, עם ארגון נכון יכולים להוריד מהמתח של המעבר ולמנוע תסכולים רבים.

תכנון המעבר דירה

כמובן שלרוב מעבר דירה לא נופל ביום בהיר אחד וכבר זמן מה חיפשתם את הדירה הנכונה, חתמתם על חוזה קנייה או השכרה וככעת יש בידכם את מועד הכניסה לדירה החדשה. זהו הזמן לבנות את תוכנית המעבר. הכינו רשימה של כל הסידורים שיש לעשות: חברת תקשורת, חברת חשמל, עייריה, חברת גז וכדומה. במידה והנכם מנקים או משפצים את המקום החדש חשוב שתגדירו זמן ריאלי לסיום השיפוץ והכניסה שלכם לבית, במטרה למנוע מצב שהשיפוץ לא הסתיים והמועד לעבור הגיע.

לארוז את הבית

הכינו את הבית מראש ההמלצה להתחיל לארוז כל מה שלא בשימוש, הכינו את הציוד בארגזים ומקמו אותם במדפים שבהם היה הציוד, כך מלאכת האריזה תהיה פחות עמוסה לקראת יום המעבר ואתם לא תטיילו בבית בין ארגזים. רשמו על כל ארגז מה הוא כולל ולאיזה חדר מיועד, כך שבעת המעבר תוכלו לכוון את המובילים לחדרים בהתאם לרישום על הארגזים.

זהו הזמן לבדוק מה אגרתם בשנים האחרונות ולמיין מה שאינו נחוץ יותר תרמו, זהו הזמן לעשות סדר בבית. גם לגביה רהיטים זהו הזמן לבדוק האם הכול עובר, רהיט מסורבל או גדול מדי חשוב לבדוק אם הוא יתאים לדירה החדשה או שמוותרים עליו. למשל ארון בחדר הילדים שהוא גדול מאוד ולא יתאים לחדר החדש מומלץ לחשוב אם כדאי להעבירו.

בחירת חברת הובלות מקצועית

אחד הנושאים החשובים בעת הובלת דירה הוא בחירת חברת הובלות מקצועית שתדע לתת מענה בכל שלב ושלב ויחד עם זאת חברת הובלות שתדע להעניק שירות אדיב ואמין. הנכם מתקשים לארוז לבד, חשוב שחברת ההובלות תוכל להעניק שירות אריזה מקצועי, צוות מיומן המגיע אל הדירה ואורז אותה יום לפני המעבר ומפרק לאחר המעבר.

מעבר דירה אינה משימה קלה ולכן חשוב לפנות אל חברת הובלות מקצועית. אנו בדור יואל מאמינים כי שירות מקצועי ואדיב הוא המפתח להצלחה שלנו. ואנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ולשמוע על שירותי ההובלה שלנו.

כתיבת תגובה